![](http://hosted.muses.org/2.4.5/ffmp3-universelle/radio.png)
![](http://hosted.muses.org/2.4.5/ffmp3-universelle/playclick.png)
![](http://hosted.muses.org/2.4.5/ffmp3-universelle/playclick.png)
![](http://hosted.muses.org/2.4.5/ffmp3-universelle/stopclick.png)
![](http://hosted.muses.org/2.4.5/ffmp3-universelle/stopclick.png)
Η Ευρωπαϊκή Γιορτή της Μουσικής έρχεται στην Ξάνθη για 3η χρονιά στις 19 - 20 - 21 Ιουνίου για να γεμίσει για άλλη μια φορά με μουσικές πλατείες , δρόμους και πάρκα!
Στο ξεκίνημα της γιορτής , την Πέμπτη 19 Ιουνίου στην πλατεία Μητροπόλεως θα είναι κοντά μας οι KOZA MOSTRA , έτοιμοι να μας ξεσηκώσουν με το μοναδικό κέφι και ρυθμό τους..... Να χορέψουμε όλοι μαζί από ¨Alcohol is Free¨ μέχρι και με τα ¨Λιανοχορταρούδια¨!
Οργάνωση :
Music Day Xanthi Team
Σε συνεργασία με :
Κέντρο Πολιτισμού Δήμου Ξάνθη
Συντονισμός / Υποστήριξη :
rockmadness.gr